سالمینه بخرید جایزه ببرید

فروشگاه سالمینه به منظور ارج نهادن به خرید مشتریان قصد دارد به مشتریان خود به قید قرعه جوایزی اهدا نماید. این جوایز فقط به خریداران محصولات سالمینه تعلق خواهد گرفت و مشتریان عزیز با خرید هر یک از محصولات ما یک شانس در قرعه کشی خواهند داشت.

به این منظور کارتهای قرعه کشی تهیه گردیده است که بین مشتریان توزیع خواهد گردید. مشتریان به همراه هر یک از محصولات ما یک کارت قرعه کشی دریافت خواهند نمود که دارای یک کد قرعه کشی می باشد. آنها پس از دریافت کارت قرعه کشی باید کد روی کارت را به طور دقیق به سامانه پیامکی ما ارسال نمایند تا در قرعه کشی شرکت داده شوند.

زمان شرکت در قرعه کشی محصولات سالمینه از ۲۷ آذر آغاز گردیده است و تا ۵ اردیبهشت (روز آغاز بعثت پیامبر(ص)) ادامه خواهد داشت. قرعه کشی در روز پنجم اردیبهشت در حضور عموم برگزار خواهد شد.

جوایز این قرعه کشی به ترتیب زیر خواهد بود:

نفر اول: پنج میلیون ریال وجه نقد

نفر دوم: سه میلیون ریال وجه نقد

نفر سوم: دو میلیون ریال وجه نقد

نفر چهارم: یک میلیون ریال وجه نقد

نفر پنجم: یک میلیون ریال وجه نقد

مشتریان عزیز لازم است برای شرکت در این قرعه کشی به نکات زیر توجه داشته باشند:

۱- قرعه کشی فقط بین مشتریان محصولات ما انجام خواهد گرفت و به جز خریداران محصولات سالمینه کسی در این قرعه کشی شرکت داده نخواهد شد.

۲- برای دریافت کارت قرعه کشی باید حداقل ۱۲۰۰۰ تومان از ما خرید کرده باشید.

۳- صرف خرید محصولات سالمینه به منزله شرکت داده شدن در قرعه کشی نخواهد بود و مشتری باید حتما هریک از کدهای قرعه کشی را فقط در یک پیامک برای ما ارسال نماید. ارسال چند کد قرعه کشی در یک پیامک از طرف سیستم پیامکی ما به عنوان کد نادرست تشخیص داده می شود.

۴- به ازای خرید هر محصول (بسته به ارزش محصول) یک یا دو کارت قرعه کشی به مشتریان ارائه خواهد شد که هر کارت به منزله یک شانس در قرعه کشی می باشد.

۵- فقط کسانی در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد که کد قرعه کشی را به طور صحیح و دقیق برای ما ارسال کرده باشند. سامانه پیامکی ما به طور خودکار کدهای اشتباه را حذف خواهد کرد.

۶- نگه داشتن کارت قرعه کشی تا روز قرعه کشی الزامی است و کسانی که به هر دلیل کارت قرعه کشی خود را به همراه نداشته باشند، در صورت برنده شدن جایزه ای دریافت نخواهند کرد و قرعه دیگری به جای آنها انتخاب خواهد شد.

۷- کسانی که به هر دلیل موفق نشده باشند کد قرعه کشی را برای ما ارسال کنند قادر خواهند بود با کارت خود در قرعه کشیهای آینده ما شرکت نمایند.

 

2دیدگاه در “سالمینه بخرید جایزه ببرید

  1. درودبرشما
    من از محصولات شما استفاده می کنم خیلی خوبه .
    اگه امکان داره کدبهداشتی برای محصولات بگیرید عالی میشه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *